عنوان کامل پایان نامه :

 تأثیر سازمان های ایمان محور در مدیریت و توسعه پایدار محله های شهری

قسمتی از متن پایان نامه :

. وظایف واحد مددکاری در مؤسسه خیریه بهنام دهش‏پور:

  • مطالعه و تشخیص و ارزیابی اندازه پرداخت کمک به بیماران بر‏اساس مطالعه معضلات آنان از طریق مصاحبه با بیمار و خانواده، چگونگی طریقه و نیاز درمانی از طریق پزشک معالج و درصورت لزوم بازدید از منزل.
  • پرداخت سهم هزینه‏های داروئی بیمار براساس تعرفه‏های دفترچه‏های بیمه شامل خرید دارو، پرداخت هزینه‏های بیمارستان، آزمایشگاه، رادیولوژی و سایر امور مربوط به درمان.
  • پرداخت هزینه‏های داروئی که بر اساس تعرفه‏های بیمه نمی‏باشند و در رده داروهای گران‏قیمت قرار دارند. برای مثال داروی هرسپتین که هر ٢١ روز یکبار به مدت ١٧ دوره در سرطان سینه مورد بهره گیری قرار می‏گیرد و هزینه خرید هر دوره ٣٫۴۵٠٫٠٠٠ تومان می‏باشد.
  • پرداخت کمک هزینه‏های جانبی درمان شامل ایاب و ذهاب، اجاره خانه و…
  • پرداخت اقلام غیرنقدی شامل مواد غذائی، عیدی و وسایل مورد نیاز از قبیل پوشاک و…
  • شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

  • ارزیابی معضلات بیماران و ارائه مشاوره و راهنمائی جهت دریافت کمک از سایر مراکز خیریه برای پیشبرد بهتر طریقه درمان

http://behnamcharity.org.ir/index.php )  )

نشانی : میدان تجریش ، بیمارستان شهدا ، بخش رادیوتراپی و آنکولوژی ، طبقه دوم ، دفتر مؤسسه خیریه بهنام دهش پور ، تلفن : 22718083

4-4-3 مؤسسه خیریه امام علی ( ع ) به نام همای رحمت :

مؤسسه خیریه امام علی (ع) همای رحمت (شماره ثبت 22651) در سال 1372 توسط جمعی از خیرین و نیکوکاران شکل گرفت و تا کنون توانسته می باشد خدمات زیادی را در زمینه های مختلف کمک رسانی انجام دهد . جمعی از فرزندان  ایران اسلامی ، با اعتقاد به اینکه بنی آدم می تواند با انجام عبادت عملی که همانا خدمت به بندگان خدا می باشد ذکات خلقت خود را بپردازد، اقدام به تأسیس مؤسسه خیریه بهشت همای رحمت نموده‌اند، تا اهداف این مؤسسه که در پنج حوزه(بهزیستی ـ بهداشت و درمان ـ فرهنگی وآموزش ـ اقتصادی و مالی و اعتباری)تبیین گردیده می باشد را با استعانت از خدای همای رحمت و با همیاری همه عزیزانی که در سطوح مختلف به این مؤسسه می پیوندند تحقق ببخشند.

خادمان مؤسسه  کوشش می‌کنند تا زمینه همراهی و همیاری شما نیکوکار عزیزرا در راه  خدمت به بندگان خدا فراهم نمایند و تنها به همین مقصود در این مؤسسه گرد هم آمده‌اند و چشم به همراهی و همیاری شما عزیز نیکوکار را دارند ، ما می‌خواهیم دست به دست هم دهیم  به مهر و با استعانت از خدای همای رحمت ، در گستراندن چتر همای رحمت در جای جای میهن عزیزمان مشارکت داشته باشیم

( منبع : http://www.homayerahmat.com )

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

1 ) آیا سازمانهای ایمان محور از حیث مفهومی و کارکردی با سازمانهای محله محور قابل انطباق هستند؟

2) این سازمانها در شکل گیری و تقویت مدیریت و توسعه پایدار محله ای در محدوده مورد مطالعه (خصوصاً محلات منطقه 1 تهران) چه کارکردی می توانند داشته باشند؟

 دانلود متن کامل پایان نامه جغرافیا در لینک پایین صفحه